Hoşgeldiniz ETP


  • ETP dünya çapında bir platform geçiş sanat yoluyla taşıyıcı Z toptan hedeflere bir sağlama Hong Kong kayıtlı bir Londra merkezli VoIP şirkettir.
  • ETP karmaşık ve güçlü iş iletişim aracıdır VoIP Teknoloji ilkesine göre çalışır.
  • ETP AZ fesih için direkt yolların en geniş ağına birine erişim sağlar.
  • ETP rekabetçi fiyatlara ve güvenli yönlendirme kaliteli sonlandırma sunmaktadır.
  • ETP başarısı dünya çapında müşterilerimizle ortaklıklar ve ilişkiler yoluyla geliştirilmiştir onların sağlam uluslararası ağın etrafında inşa edilmiştir.
  • ETP VoIP Taşıyıcı Business için ideal bir ortaktır.
image
24/7 noc ekibi
image
Z Terminasyonuna bir
image
Cazip fiyatlar
image
güvenilir Rotaları
image
Kolay Bağlantı

Bizim Özeti


image
Esnek

Esnek Ödeme Koşulları

ETP esnek şartları 7/1, 7/3, 7/7, 15/15 üzerindeki tedarikçileri öder. ETP bizim potansiyel müşterilere 15/15, 30/30 ve 60/60 arasında ödeme koşullarını sunuyoruz. ETP takas anlaşmalarında işleyerek fatura çözümleri daha esnek yapabilirsiniz.

image
Toptan

Toptan Taşıyıcı Çözelti

sayısız Afrika ve Ortadoğu'da yönlendirir için en iyi kaliteyi sağlamada ETP sağlayan dünya çapında uzman niş taşıyıcıları ile birlikte büyük Düzey 1 ve Tier 2 taşıyıcıların bazıları ile ETP ortakları. Bizim uzun vadeli sanayi deneyimi en iyi fiyat-performans oranını sağlamak için ETP tanıyor. ETP yolları ve oranları ETP satış ekibimizle irtibata geçiniz hakkında daha fazla bilgi için.

image
Garanti

Garantili CLI Rotaları

ETP teklif Z hedeflere A için CLI yolları garantili. Tüm ETP yolları kalite test ve biz en kaliteli yolları sunmak için söz veriyorum. Ekibimiz her hedefler için en iyi istatistikleri sağlamak için doğrudan ağ geçidi ortaklarıyla birlikte çalışmaktadır. ETP topluca müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmaktadır.

image
Kolay

Mali Ortak

ETP Güney Afrika'da bulunan bizim tercih mali ortağı VoIP Sermaye ile yakından çalışır, bu ETP mali özgürlük sağlar ve tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz büyük Düzey 1 ve Tier 2 taşıyıcılara terimleri 15/15 ve 60/60 kapsayan.

Bizim Özeti


" Sizin Toptan VoIP ortağı "

© 2014 etp ltd. Tüm hakları Saklıdır.