HAKKINDA VoIP


ETP IP (VoIP) üzerinden ses aktarımı üzerinde çalışır Internet Protocol Internet gibi (IP) ağları, üzerinden sesli iletişim ve multimedya oturumlarının teslimat için teknolojilerin bir metodoloji ve gruptur. VoIP (Internet Protokolü üzerinden ses) basitçe sesli veri bağlantısı çapraz çağrıları sağlayan bir protokoldür.

image

kaynak VoIP telefon görüşmeleri söz konusu olan adımlar ve ilkeleri, kanal kurulumu, analog ses sinyalleri sayısallaştırılması ve kodlama Geleneksel dijital telefon benzer ve sinyal içerir. Bunun yerine bir devre anahtarlı ağ üzerinde iletilen bir Ancak dijital bilgi paketlenecek ve iletim paket anahtarlı ağ üzerinde IP paketleri olarak meydana gelmektedir.

image

VoIP sistemleri oturum kontrolü ve sinyal verme, kurulumu ve aramaların gözyaşı aşağı kontrol etmek sinyalizasyon protokollerini kullanır. Onlar medya akışı ile Dijital ses gibi özel ses codec'leri ile ses, ses, video kodlamak medya dağıtım protokolleri ve video codec kullanarak IP ağları üzerinden ses akışı taşımak. Uygulama şartları ve ağ bant genişliğine göre ortam akışının optimize Çeşitli codec bulunmaktadır; Diğerleri yüksek sadakat stereo codec destekleyen ederken bazı uygulamaları, dar ve sıkıştırılmış konuşma güvenmektedir. Bazı popüler codec dünya çapında müşterilerine VoIP teknolojisi ve sunan kalitesi ve mükemmel yolları aracılığıyla tüm önemli Tier-1 Taşıyıcılar bağlı olan G.729 G.711, G.722 vb ETP içerir.

image

NEDEN ETP ???


image

200+ ARABAĞLANTILAR

image

KALİTE GÜVENCELİ

image

ZAMANINDA ÖDEMELERİ

" Sizin Toptan VoIP ortağı "

© 2014 etp ltd. Tüm hakları Saklıdır.